אנו מומחים לטיפול בקשיים שבתפקוד המיני: הפרעות חשק, בעיות בזיקפה, שפיכה מהירה, כאבים בחדירה, קשיים בהגעה לאורגזמה ואחרים

טיפולים כללי

אנחנו הזמנו ל 'מרכז אישי' מטפלים מהשורה הראשונה לטובת תכניות טיפול אישיות.

 

כל סוגי הטיפולים שאנו מעניקים

טיפול דרמה - תרפיה, הנו סיוע רגשי להתמודדות עם קשיים אינטימיים שקשורים למשברים גופניים ונפשיים.

טיפול מיני בעזרת סרוגייט לגברים ולנשים

טיפול פרטני

במרפאה ניתן לקבל קשת טיפולים - בגישות מתקדמות, שמרניות ומעורבות.

טיפול זוגי, מיני, אישי מהמומחים מהטובים בארץ [השתתפות דרך קופות החולים].

פסיכותרפיה

סיוע להתמודדות עם מצבי משבר, גירושין, חרדה, דיכאון, מחלה, פציעה וכיוצ"ב.

פיזיותרפיה

סיוע להתמודדות עם קשיים בתפקוד הפיסי של מערכות המין, השתן והצואה.

 
 • הבעיות המיניות טופלו במהלך השנים על ידי מטפלים מתחומי מומחיות מגוונים: רופאי-שיקום, פסיכולוגים ועובדים סוציאליים, קרדיולוגים, אנדוקרינולוגים, גניקולוגים, פסיכיאטרים, פסיכותרפיסטים, פיזיותרפיסטים ויועצי תזונה. כל אחד מאנשי המקצוע הללו, סייע למטופליו באמצעות הכלים המקצועיים שהכיר מתחומי התמחותו. וזאת, לצד פעילויות מקצועיות נוספות שבהן התמחה.

  אנחנו הזמנו למרכז אישי רופאים ומטפלים מהשורה הראשונה - ויחד איתם בונים תכניות טיפול אישיות. הן לבעיות מיניות והן לאתגרי חיים אחרים.

  טיפולים כללי

 • אנו מסייעים לנשים ולגברים, בני כל הגילאים, המתמודדים עם קשיים במיניות ועם אתגרי חיים כגון: יצירת קשר, חרדות מאינטימיות, (נישואין), (פרידה ומוות). קשיים בתפקוד המיני המונעים יצירת קשר, או מקשים על התפתחותו של הקשר. אנו מומחים לטיפול בקשיים שבתפקוד המיני: הפרעות חשק, בעיות בזיקפה, שפיכה מהירה, כאבים בחדירה, קשיים בהגעה לאורגזמה ואחרים. הבעיות המיניות קשורות לשינויים ולהפרעות רב תחומיים: הן במישור הגופני והן במישור הרגשי. ולכן, חשוב לטפל בהן באמצעות תכניות המתבססות על ידע רב-תחומי. אנחנו, במרכז אישי, הקמנו צוותים מקצועיים עם רופאים ומטפלים שהכרנו במהלך השנים: רופאי-שיקום, פסיכולוגים ועובדים סוציאליים, קרדיולוגים, אנדוקרינולוגים, גניקולוגים, פסיכיאטרים, פסיכותרפיסטים, פיזיותרפיסטים ויועצי תזונה. אנחנו מובילים את הצוותים הללו ברגישות, במקצועיות ובדיסקרטיות. האבחון ייערך תמיד על ידי אחד מאתנו - פרופ' רפי חרותי ד"ר רונית אלוני או הגב' ליאורה רכס - והתהליך הטיפולי ימשך בהנחייתנו. 

  טיפול מיני - התכנית האישית

 • אנחנו עוזרים לאנשים שמתמודדים עם בעיות מיניות מגוונות לצד טיפול בתופעות כמו דיכאון, חרדה, דימוי עצמי נמוך, מחלה, שכול ואבל, פציעה, שינויי גיל וקשיים במערכות יחסים - בבית, בזוגיות, בעבודה ובחברה בכלל. במהלך השנים צברנו ניסיון רב בטיפול באנשים שהתמודדו עם אתגרים כאלה. היינו למורים, למנחים וליועצים של מטפלים בשלבים שונים של הקריירה שלהם. וכשהקמנו את מרכז אישי צרפנו אחדים מביניהם לצידנו. שכן הכרנו את מקצוענותם ומזגם האנושי. הוספנו עליהם גם מטפלים מנוסים, מוערכים ואהודים - בקרב בני דורנו. על כן, אנו מסוגלים להציע לכם קשת רחבה של סגנונות ושיטות טיפול פרטניות - אישיות - קצרות או ארוכות טווח. אם צריך, בליווי רפואי-פסיכיאטרי או בסיוע טיפולי של מי מבעלי המקצוע האחרים, במרכז אישי. 

  האבחון ייעשה על ידי אחד מאתנו - והמשך הטיפול ייקבע על פי התכנית הטיפולית המומלצת - ובהתאם לבחירתך. באם תרצו  - ותהא לכך הצדקה מקצועית - נמשיך אנחנו לטפל בך, באופן אישי. 
  אפילו מדובר בפתרון מהיר ומוצלח.

  טיפול פרטני

 • דרמה תרפיה הינה מסע מיוחד של הכרות הפרט עם עצמו, כולל המקומות הכי עמוקים. תהליך זה מחבר מחדש לחלקים שתמיד מהדהדים אי שם בתוכנו, ולא תמיד אנו נותנים להם את המקום הראוי להם בחיים.

  בדרך זו בונים מציאות רצויה, המבוססת על החיבור לאותם חלקים ייחודיים לנו. הליכה אל עבר אותה מציאות רצויה לנו, סביב תחום כלשהו שבו היינו רוצים ליצור התקדמות אל מקומות יותר מדויקים לנו.

  דרמה תרפיה מספקת כלים להתמודדות עם האתגרים שבהתקרבות אל עצמנו, התמודדות הכוללת ויתור על הרגלים, אמונות ורגשות מוכרים ונוחים, שמשאירים אותנו דורכים במקום.

  מדובר בתהליך רגשי

  טיפול פסיכודרמה הנו תהליך אשר מאפשר רכישת כלים להסתכלות מעצימה על עצמי, חיבור לכוחות שלי, צבירת הצלחות ולמידה מהן.

   

  תהליך עמוק ומרגש שיוצר וממשיך ליצור בי שינוי עוצמתי,נתהליך שמלמד אותי להכיר את הייחודיות שלי ולהגיע איתה למחוזות מדויקים לי, תהליך שבו אני לומד/ת, בכל פעם קצת יותר לעומק, שמציאות חיי היא השתקפות של התפישות שלי, תהליך בו ניתנת לי הזדמנות לקחת אחריות על החיים שלי ולבחור אילו תפישות מקדמות אותי למקומות אליהם אני שואפת.

   

  סוג טיפול זה מיועד לאלו המתלבטים בנושא קריירה, איזור מגורים, זוגיות, מערכת יחסים עם כסף ושפע, תקשורת בינאישית ויצירת השפעה, אמונה עצמית וסיפוק, ניהול זמן נכון ועוד

   

  ניתן לעבור את התהליך של טיפול דרמה תרפיה במפגשי אימון אישיים או במסגרת סדרת סדנאות (חמישה מפגשים עוצמתיים בני שעתיים בקבוצות קטנות) ע"י הגב' מיכאלה ברקו, חברת צוות מרכז אישי ומטפלת הוליסטית, בעלת תואר שני בדרמה תרפיה ומטפלת בשיטת NLP  (שיטה המחוללת שינוי התנהגויות תוך זמן קצר ע"י עבודה באופן ישיר על התת מודע)

   

  דבר המטפלת: "אני באמת מאמינה שבסדנה כל משתתף יוכל להתחבר למשאבים הפנימיים שלו, להיזכר ולהסתכל על הכוחות, היכולות והחוזקה שנמצאים בכל אחד מאיתנו"

  דרמה תרפיה

 • סיוע להתמודדות עם מצבי משבר, גירושין, חרדה, דיכאון, מחלה, פציעה וכיוצ"ב. הטיפולים עשויים להיות קצרים או ארוכי טווח. אישיים, זוגיים, משפחתיים או קבוצתיים.

  פסיכותרפיה

 • סיוע להתמודדות עם קשיים הקשורים לתפקוד פיסי של מערכות המין, השתן והצואה. הטיפול עשוי לדחות את הצורך בהתערבות ניתוחית.

  פיזיותרפיה

 • טיפול מיני כולל בתוכו לא פעם גם טיפול זוגי... זוגות בכל שלבי מעגל החיים עלולים להיתקל בבעיות מיניות המשפיעות על הזוגיות ולהפך. אנו מסייעים לזוגות, ב(ני) כל הגילאים להמתמודד עם קשיים אלו (במיניות ובזוגיות שלהם). הטיפול מתאים לשלבים השונים של הקשר

   

   

  הם נפגשו במסיבה. ידידים משותפים הכירו ביניהם. מיד חשו משיכה הדדית. הוא אהב את חיוכה והיא את טון דיבורו. הם יצאו מחזיקים ידיים, חווים התרגשות ותשוקה. מהר מאוד עברו לגור יחד, מאמינים כי האהבה תהיה הכוח המניע בחייהם, תסייע להתגבר על כל הקשיים ותבטיח להם חיים מאושרים

  חלפו להן עשר שנים במהלכן נישאו והולידו שלושה ילדים. ואז... הם מגיעים לטיפול זוגי. הם אינם מבינים מה קרה להם כזוג. הם אינם מפסיקים לריב על כל דבר ולהיות ביקורתיים ללא הרף אחד כלפי השני. כל עניין פעוט הופך למריבה ומעלה תחושה של מרירות ורוגז. יש תחושה של מתח בבית. הם לא מצליחים ליצור אינטראקציות חיוביות ביניהם

   

   

  מה קרה להם

   

   

  במציאות החיים היומיומית יש הרבה עיסוק של בני הזוג בקריירה, פרנסה, תפקוד הבית ואחזקתו ובטיפול בילדים. מצב זה מפעיל לחצים רבים על כל אחד מבני הזוג. כדי להקל על עצמם מפנים בני הזוג את רוב המשאבים להתמודדות היומיומית ונשאבים לתפקוד התובעני

   

   

  כדי להימנע מדרישות רגשיות נוספות שאין בכוחם לספק, הם נמנעים מהקשר ביניהם, מתרחקים, נכנסים לשגרה ולתפקוד אוטומטי. הקסם שהתקיים בהתאהבות פג והציפיות שהיו לכל אחד מהקשר מתפוגגות אף הן. פער הציפיות גדל והמאבק הולך וגובר

   

   

  מעגל החיים הזוגי הוא המסלול בו נע הזוג, כמו הפרט, בהתפתחותו לאורך החיים. למעגל זה יש חוקים ,כללים ודינאמיקה משלו. זהו המסע של הזוג על פני מסילה בה נוצרים סגנון, דפוסים והתנהלות עם תחנות ביניים בדרך. לאורך המסלול מעצב הזוג את חייו ומנסה להתמודד עם הקשיים והמשברים הקורים בכל זוגיות כפי שהם קורים בחיי כל פרט

   

  לעתים במסע הלא פשוט הזה הדרך נתקעת, המסלול נחסם וזהו המקום להגיע לטיפול הזוגי

   

   

  מעניין כיצד בקלות ובמהירות, אנו נוקטים אמצעים מהירים כדי לתקן או למנוע נזק לכלי הרכב שלנו. עם זאת, כשזה מגיע לדברים שאנחנו נוטים להעריך בחיינו, במערכות היחסים שלנו, אנחנו לעתים קרובות נמנעים מנקיטת פעולה, עד שזה הופך להיות קשה יותר ואף  בלתי הפיך

   

  רוב הזוגות פונים לטיפול באיחור ניכר -  קרוב לשש שנים (!) לאחר שהחלו להרגיש קשיים משמעותיים ביחסיהם ואכזבה רבה האחד מן השני

   

   

  מה המטפל/ת עושה בטיפול הזוגי

   

  נכיר את בני הזוג ואת מערכת היחסים ביניהם

  נאפשר הדברות פתוחה ופעילה של כל אחד מבני הזוג

  נסייע בזיהוי מקור הקושי ואבחונו

  נעזור ללמוד לוותר על ציפיות לא ריאליות, כדי לאפשר לבני הזוג למצוא נקודות איזון  חדשות במערכת היחסים הזוגית

   

   

  המטרות הטיפוליות הן להביא את הזוג ממבוי סתום אל דיאלוג במסגרתו מתקיימים

   

  שיחה חופשית בה ניתן להביע הכל

  העלאת קשיים עליהם ניתן לדון ממקום חיובי ובונה ולא ממקום תוקפני

  רכישת מיומנויות תקשורת חיובית: הסבר במקום בקורת, קבלת אחריות במקום התגוננות, הערכה במקום בוז, הרגעה עצמית במקום התבצרות וכדומה

   

  "האהבה תתגבר על כל המכשולים" "האהבה היא לנצח" - האומנם? האם זהו מיתוס או מצב אפשרי

   

  אנו ב 'מרכז אישי' מזמינים אתכם לערוך את המסע הזוגי שלכם עמנו ולגלות את המסלול האישי המתאים לכם. לטיפול זוגי פנו אלינו

  טיפול זוגי

 • טיפול מיני בעזרת סרוגייט לגברים ולנשים

   

  במקורו, הטיפול המיני בעזרת סרוגייט שנכנס לפעולה בשנות ה-50 של המאה הקודמת, נועד לפתרון בעיות בתפקוד המיני לא/נשים ללא בני זוג.

  כיום הטיפול התפתח ויתרונותיו הריפויים התרחבו לאור הניסיון הרב שנרכש, והוא מותאם למגוון הרבה יותר רחב של מטופלים/ות.

  חלק ניכר מהפונים לטיפול הינם א/נשים חסרי נסיון מיני או בעלי נסיון מיני וזוגי מועט, לעיתים פוגעני או רווי כישלונות – הרוצים לחוות זוגיות אינטימית ומינית נכונה פתוחה, ומעצימה.

  יש הפונים לטיפול כי מיומנויותיהם החברתיות, הזוגיות, והאינטימיות אינן משוכללות דיין והם לא מצליחים להתחיל או לבסס מערכת יחסים בת קיימא.

  הטיפול מסייע מאוד גם לא/נשים על הרצף האוטיסטי, או בעלי הפרעות למידה שונות, לא/נשים בעלי מוגבלויות מסוגים שונים – פיזיות נפשיות או מנטליות.

  יש הפונים לטיפול כדי לתקן חויות של פגיעה מינית בילדות או בהתבגרות ולאפשר לעצמם למרות הפגיעה הקשה חיים זוגיים אינטימיים תקינים ובשליטה.

  קבוצה נוספת של א/נשים הפונים לטיפול אלה א/נשים המתלבטים לגבי הנטייה המינית שלהם, וסגנון החיים שלהם ורוצים לבדוק את האפשרויות שלהם לבנות מערכת יחסים ולקיים יחסי מין תקינים עם בני מינם או עם בני המין השני.

  טיפול הסרוגייט הינו טיפול התפור אישית למידותיו וצרכיו של כל אחד ואחת, ושותפים לו המטופל/ת הסרוגייט ומטפלת מינית המלווה את כל התהליך שבוע בשבוע.

  הטיפול מתקיים על פי כללי האתיקה המחמירים של ארגון הסרוגייט לפיהם סרוגייט אינם יכולים לעבוד כעצמאים, לפרסם את עצמם או להיות בקשר ישיר עם המטופל/ת ללא מעורבות טיפולית של מטפל/ת מינית בכל שלבי הטיפול.

  משך הטיפול ומבנהו: הטיפול מתחיל באיבחון, בהכרות עם המטפלת המלווה את הטיפול ורק אחר כך מצטרף/ת הסרוגייט לטיפול. כל טיפול סרוגייט מתחיל בהכרות בין הסרוגייט למטופל/ת הכרות הנערכת כמו "בדייט" במפגשים במקומות ציבוריים והם כוללים הליכה למסעדה, לסרט, לטיול, לפאב, לבאולינג או כל אפשרות בילוי אחרת המותאמת למטופל/ת ולאופיו/ה. רק לאחר יצירת קשר אישי ואינטימיות זוגית בניהם עובר הטיפול לחדר אינטימי במרפאה להמשך הטיפול בשלביו המתקדמים יותר. תיזמון המעבר והתרגול בחדר האינטימי מותאמים לכל מטופל באופן אישי.

  בסיום השלב הטיפולי עם הסרוגייט נערכת פגישת פרדה, ולאחריה המטופל/ת מוזמן/ת להישאר בטיפול עם המטפלת המינית, עד להעברת המיומנויות שנרכשו במהלך הטיפול לחיים הפרטיים של אותו/ה מטופל/ת ובניית קשר בר קיימא.

  הכשרת הסרוגייט: הסרוגייט עוברים ראיונות קבלה לפני הקורס ומבחני אישיות והתאמה חיצוניים על ידי "מכון אדם מילוא" שמתמחה בהתאמה מקצועית . הקורס עצמו הכולל סדנאות דינמיות והרצאות תיאורטיות, ובנוי לפי דרישות איגוד הסרוגייט. גם לאחר סיום הקורס וקבלה לעבודה הסרוגייט עובדים בצמידות מלאה עם המטפלת המינית המלווה את התהליך ואחראית עליו, ומקבלים הדרכה והכוונה לפני כל מפגש טיפולי. בסיום כל מפגש טיפולי הסרוגייט כותב/ת דוח למטפלת ובכך נשמר הרצף הטיפולי והעברת המידע הרלוונטי לכל משך הטיפול לטובת התקדמות המטופל/ת.

  טיפול הסרוגייט הנו טיפול קצר מועד יחסית ובעל אחוזי הצלחה גבוהים מהמקובל בטיפולים אחרים.

  טיפול סרוגייט