top of page

אין לה חשק מיני

נאווה בת 35, נשואה ואמא לשתיים, עובדת כעו"ד בחברה מסחרית שעות ארוכות ומתישות כשאמא שלה ואחיותיה מגבים אותה לסירוגין. הם גרים במושב אחד ולכן זמינים זה לזו.

מפעם לפעם גם אמיר ובני משפחתו נותנים כתף. הבית ב"ה מתפקד הילדים מטופלים רגועים ועומדים במשימות – ללא כל עדות לכך שהם סובלים ממצוקה כלשהי.

אמיר ונאווה חברים טובים, אחים למשימת הפיתוח האישי אחד של השני, ולמשימת שמירה על המשפחה הקטנה שהקימו ומפתחים כמיטב יכולתם. אז הכל נראה טוב? נכון אלא שיחסי מין יצאו מזמן מהתמונה, היא שחכה איך מרגיש הפות שלה, והוא מאונן לסירוגין, ואומר לעצמו שכשהילדות תגדלנה והקריירות של שניהם תתייצבנה הם יחזרו לתקופת החיזור המתוקה שהייתה להם שנים שנים קודם לכן.

כן הוא דווקא מרגיש חשק לנאווה, הוא אוהב אותה אבל הוא רואה את הקשיים שלה, מזדהה עם המתח שלה, חווה את חוסר החשק שלה והעייפות הטוטלית שלה ולא רוצה בשום פנים ואופן להטריד אותה או להלחיץ אותה מעבר למה שהיא מוטרדת ממילא.אז כן היא מודה מבוישת עצובה, היא אף פעם לא חשה חשק מיני כשהיא בבית עם בן זוגה, אפילו בחופשה השנתית שלהם שהם מקפידים לקחת לפחות אחת לשנה לבד לעצמם היא כבר אינה מרגישה כל חשק חוץ מחשק לישון לאכול ולנוח, כן גם היא מודאגת מה קורה לה - היא רק בת 35 לא כל כך זקנה, אבל מרגישה כך כשמרגישה את אותה כהות במיטה. אז מתי בכל זאת את מרגישה נמשכת? האם זה קורה? אכן כן! כשהיא רחוקה בנסיעה, או כשהיא ביום עמוס בעבודה, היא כן מפנטזת את עצמה עם אמיר, מתפנקת, מתרפקת, מגששת, מתגרה, חתולה כמו שהייתה, והוא מגיב אליה בהנאה, לוחש לה לחישות שמעוררות אותה ושמזמן שכח את הטקסים הכל כך אהובים עליה, היא נזכרת נרגעת שהיא אכן עוד אוהבת אותו ועוד נמשכת אליו, מפנטזת שכשתגיע הביתה תתנפל עליו ואז ........הכל נמוג, נעלם, היא נשאבת לקריאות של הילדות, למטלות המעטות שעוד נשארו מחכות, ועד שמסתיימות המשימות היא מתקלחת ונרדמת מיד שכחה את כל התכנית שהתבטלה, ושהוא אפילו לא היה מודע לה. אמיר יושב מקשיב לא מאמין, הוא היה בטוח שהוא כבר מזמן לא מושך אותה, היה בטוח שאין מוצא ואין דרך להעיר אותה – השיחה עוררה בו תקווה ויוזמה.

הם החליטו שבכל פעם כשתפנטז עליו בעבודה או בחול תשלח לו SMS בכדי שידאג שהתחושה הנפלאה לא תתמסמס, הוא כבר ידאג להכין עבורה את הדירה, ידאג שהבנות יהיו במיטה, ידאג להמשיך להכניס דלק למדורה, ולהזכיר לה שהיא אישה אהובה.

הם התחילו לחזר זו אחרי זה, לשלוח SMS במשך יום העבודה מה שלא עשו כבר 10 שנים, הוא החל להכין לה הפתעות בבואה הביתה, והיא פיתחה את הפנטזיות היומיות שלה כמרגוע לרגע בשעות העבודה. פה ושם היתה שולחת לו רמזים דקים או עבים בשביל השעשוע, שהיה מדליק גם אותו ומכין אותו לערב. הם פיתחו משחק מקדים משלהם, על חשבון הזמן שאין להם בביתם, וכשהיו מכניסים את הילדות למיטה כבר היו בעיצומו של סקס הרבה יותר מושקע שהתחיל בשעות היום, בהפסקת הצהריים, בדרך הביתה או בהליכה לשירותים.

במשך הזמן החזירו לעצמם את הלחלוחית שחסרה, היא כבר לא הייתה מאבדת בקלות כל כך את החשק כשנכנסה לביתה. הם חזרו לסקס בתדירות מתאימה, כשהם מוותרים על שעות טלוויזיה וסידורי הדירה.

אז חשבתן שאחרי 10 שנות נישואין וקריירה רודפת לא יחזור סקס תשוקתי?

וחשבתן שאי אפשר לקיים משחק מקדים מעמדת המחשב במשרד עם בן הזוג הפרטי?

אז שוב טעיתן!


דר' רונית אלוני, מטפלת מינית מומחית לשיקום ולטיפול מיני וזוגי וטיפולי סרוגייט

69 צפיות0 תגובות

Comments


bottom of page